01

Technológie

Všetky technológie spoločnosti sú zamerané na neustále sa meniace potreby zákazníkov a prevádzkovateľov autoumyvárni. Vďaka takýmto technológiám neustále posúvame možnosti umývania automobilov vpred.

Technológia ICW

Je modulárna a umožňuje umiestniť technické vybavenie do 6 stanovísk v prípade použitia technického kontajnera. Každé stanovisko je riadené samostatne s online monitoringom.

Exact Motor Control

Plynulé riadenie otáčok motora so systémom SoftSTOP a SoftSTART.

Inteligent Winter
Protection

Protimrazová ochrana s centrálnym vyhrievaným rozvodom garantujúca fungovanie autoumyvárne do -30°C.

Precise Dosing
System

Dávkovanie čistiacich prostriedkov prostredníctvom japonských dávkovacích čerpadiel Iwaki. Vďaka vysokej presnosti dávkovania je zabezpečené maximálne efektívne použitie čistiacich prostriedkov. Každé stanovisko disponuje vlastnými zásobníkmi čistiacich prostriedkov, vďaka čomu eliminuje potrebu častého dopĺňania.

Úprava vody

Mechanickou filtráciou, dvojitým zmäkčovačom s XXL zásobníkom na soľ a reverznou osmózou s vlastnými zásobníkmi upravenej vody.

Vnútorné rozvody
vysokého tlaku

Technologický modul je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele.

Čerpadlá
Interpump C3W

S nerezovou hlavou a prietokom 15l/min pri maximálnom pracovnom tlaku 200bar.

Ohrev vody

Prostredníctvom najmodernejších kondenzačných kotlov Viesmann.

02

Príslušenstvo

Rozšírili sme rozsah služieb tým, že zákazníkom umývačky ponúkame ďalšie služby. Sme presvedčený, že práve vďaka nim centrum autoumyvárne vytvára celkovo atraktívnejší dojem pre potenciálneho zákazníka.

Samoobslužný vysávač

Samoobslužný vysávač pre jedno alebo dve stanoviská. Rozšíriteľný o prvky voliteľnej výbavy ako stlačený vzduch s ofukovacím nástavcom. Stolík pre pohodlné odloženie vecí počas vysávania, umývadlo na ruky (vyhrievané, fungujúce aj počas zimného obdobia). Ostrovček z pozinkovanej ocele a trepák rohoží.

Vysávač je vybavený elektronickým mincovníkom a elektronickou riadiacou jednotkou s možnosťou vlastnej konfigurácie cien a časových intervalov vysávania. Užívateľ má možnosť si ľubovoľne prepínať medzi programom vysávania a ofukovania.

Konštrukcia ICW

Vyhotovená z nerezovej ocele. Použitie polykarbonátov pri prestrešení a Tripplex-Glass panelov medzi stanoviskami dodáva objektu veľkú mieru prirodzeného svetla pričom zároveň chráni pred priamym slnečným žiarením. Dažďové zvody, rozvody vysokého tlaku a elektrická kabeláž sú integrované v stĺpoch a nosníkoch konštrukcie čím nenarúšajú vzhľad objektu, stĺpy sú v nočných hodinách podsvietené LED pásom voliteľnej farby čo zas objektu autoumyvárne pridáva na atraktivite.

Súčasťou konštrukcie sú držiaky striekacích pištolí, držiaky gumových rohoží a mimo iné taktiež otočné ramená v ExtraLong prevedení umožňujúce komfortné umývanie aj väčších automobilov a dodávok.

Technický kontajner

Zhotovený vo vlastnej výrobe zo sendvičových nerezových panelov o rozmeroch 2400mm x 6000mm x 2600mm. Umožňuje umiestnenie technológie autoumyvárne do veľkosti 6 stanovísk.

03

Programy umývania

Naše programy reflektujú na širokú škálu požiadaviek a vyhovujú najvyšším očakávaniam, pokiaľ ide o výsledky umývania, efektívnosť a hospodárnosť.

Disky a hmyz

Nanesenie chemického prostriedku určeného na rozpúšťanie zvyškov hmyzu pod nízkym tlakom a s použitím upravenej vody, príprava na bezdotykové umývanie.
Tlak: 6 bar

Aktívna pena

Nanesenie súvislej vrstvy peny zmiešanej so stlačeným vzduchom a filtrovanou vodou. Pomáha rozpúšťať nečistoty na povrchu karosérie a zvyšuje efektivitu nasledujúcich umývacích programov pre dokonalejší výsledok.
Teplota vody: 30°C
Tlak: 20 bar

Umývanie šampónom

Bezdotykové umývanie filtrovanou vodou bez mechanického znečistenia. Chemický neutrálny šampón pre autolak, ktorý je dávkovaný priebežne. Vysoká teplota pomáhajúca rozpúšťaťmastné nánosy.
Teplota vody: 30 °C
Tlak: 120 bar

Oplach studenou vodou

Oplachovanie zvyškov nečistôt a chémie po bezdotykovom umývaní čistou filtrovanou a zmäkčenou vodou.
Tlak: 120 bar

Oplach teplou vodou

oplachovanie zvyškov nečistôt a chémie po bezdotykovom umývaní čistou filtrovanou a zmäkčenou teplou vodou. Obľúbený program v zimnom období.
Teplota vody: 30 °C
Tlak: 120 bar

Vosk

Voskovanie filtrovanou vodou, ktorá je zmäkčená polymérom najnovšej generácie, pokrývajúcim čistý lak tenkou, tvrdou vrstvou. Vďaka vysokej teplote nasleduje jeho „nalepenie“ na karosériu.
Teplota vody: 30 °C
Tlak: 85 bar

Záverečný oplach

Opláchnutie karosérie osmotickou vodou, zbavenou minerálov, ktorá umožní dosiahnutie efektu bez škvŕn a máp. Eliminuje potrebu utierania a sušenia vozidla.
Teplota vody: 30 °C
Tlak: 90 bar

Kefa s penou

Mechanické umývanie s kefovým nástavcom. Vďaka použitiu jemných mäkkých vlasov a primiešavaniu peny nedochádza k poškodeniu povrchu karosérie.
Teplota vody: 30°C
Tlak: 20 bar